środa, 11 lipca 2012

Turnus dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera


Od pierwszego lipca jestem z Adasiem na turnusie w Ochotnicy Dolnej. Dla mnie rewelacja. Intensywne zajęcia psychologiczno-pedagogiczne, logopedyczne, SI, muzykoterapia, zajęcia warsztatowe dla rodziców. Wszystko wzbogacone basenem w Szczawnicy oraz wycieczkami krajoznawczymi (m. in. Stary Sącz, Krynica, przejście Wąwozu Homole, wejście na Lubań i Bryjarkę, kolejka na Palenicę). Przede wszystkim wielkie wyrazy uznania dla organizatorów (biuro turystyczne Tairon z Lublina i poradnia Prodeste z Opola), kadry świetnych terapeutów i kierownika turnusu p. Michała.5 komentarzy:

 1. Zazdroszczę możliwości.

  Mój maluch na razie ma fazę na nie, jeśli chodzi o wyjazdy. W maju próbowałam, skończyło się to bardzo źle. A tak mi brakuje górek, choćby takich nie wysokich, jak w okolicy Szczawnicy...

  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 2. Adaś miło mnie zaskoczył - po górach chodził chętnie i widać było, że tak świeże powietrze, jak i otwarta przestrzeń mają na niego zbawienny wpływ :-) Na wszystko przychodzi czas, u autystów też, choć zwykle trzeba czekać na to dłużej.
  Pozdrawiamy! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, bardzo zależy mi na kontakcie z Panem, niestety nie mogę znaleźć maila. Jestem mama chlopca z autyzmem, możliwe, że będziemy podawać leki przeciwpadaczkowe, mam wiele pytań i wątpliwosci... pozdrawiam, ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry,

   Proszę pisac na adres: sokolekm@gazeta.pl.

   Pozdrawiam
   Marcin

   Usuń
 4. Szanowny Panie,

  Jestem studentką fizjoterapii z Lublina. Piszę pracę magisterską na temat wpływu hipoterapii na rozwój dzieci autystycznych. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

  http://www.survio.com/survey/d/M1Z6Y8T9X4W6R5K1R

  Serdecznie dziękuję za udział w badaniu i okazaną przez to pomoc.

  P.S. Proszę o wypełnienie ankiety jeśli Pana dziecko uczestniczyło bądź uczestniczy w takich zajęciach

  Chciałabym spytać czy zna Pan rodziców dzieci autystycznych, którzy korzystali bądź korzystają z hipoterapii?
  Byłabym wdzięczna za każde podpowiedzi.


  Pozdrawiam
  Magda

  OdpowiedzUsuń